Gry / Strategiczne
Starpoint Gemini Warlords - Digital Deluxe Edition *2017* - V2.030.0 [+All DLCs] [ENG] [ISO] [CODEX]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2018-08-10 11:43:01
Rozmiar: 8.91 GB
Ostat. aktualizacja:
2018-08-10 13:31:44
Seedów: 20
Peerów: 8


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie CODEX: 9 Sierpnia 2018
Premiera Gry: 23 Maja 2017 - 9 Sierpnia 2018 (Endpoint DLC)
Gatunek: Strategiczne, Science Fiction, Symulatory Kosmiczne, Elementy RPG
Producent: Little Green Men
Wydawca: Iceberg Interactive

Dostępne Języki: Angielski


Zawartość Dodatkowa:

- Starpoint Gemini Warlords: Endpoint (DLC)
- Starpoint Gemini Warlords: Titans Return (DLC)
- Starpoint Gemini Warlords: Deadly Dozen (DLC)
- Starpoint Gemini Warlords: Rise Of Numibia (DLC)
- Starpoint Gemini Warlords: Cycle Of Warfare (DLC)
- Starpoint Gemini Warlords: Upgrade To Digital Deluxe (DLC)


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V2.030.0 + All DLCs


...( Opis )...

Starpoint Gemini Warlords to kolejna odsłona cyklu kosmicznych strategii z elementami symulatora oraz RPG, za których powstanie odpowiada niezależne, chorwackie studio Little Green Men. Tytuł nie stanowi jednak pełnoprawnej odsłony serii. Został on bowiem opracowany na podstawie sugestii społeczności graczy, zebranych podczas fazy wczesnego dostępu gry Starpoint Gemini 2 i przez samych twórców określany jest raczej jako spin-off tej właśnie produkcji.

Akcję gry osadzono ponownie w znanym już graczom uniwersum Gemini, w którym rywalizują ze sobą siły rządzącego układem Imperium oraz rebeliantów, określających siebie jako Ligę Gemini. W toku rozgrywki wcielamy się w postać kapitana statku kosmicznego, próbującego przetrwać w targanym konfliktami świecie zbierając i handlując surowcami, polując na rozmaitych przestępców i walcząc z kosmicznymi piratami.

Ogólne założenia rozgrywki pozostały niezmienione, jednak Starpoint Gemini Warlords wprowadza do dotychczasowego modelu gry szereg zupełnie nowych elementów, które w istotny sposób urozmaicają zabawę. Przede wszystkim znaczącemu zwiększeniu uległ rozmiar przemierzanego uniwersum - teraz jest aż 8 razy większe niż świat, przedstawiony w Starpoint Gemini 2. Akcja toczy się zaś nie tylko na pokładzie statku, gdyż gracze otrzymali także możliwość stworzenia i rozwijania własnej bazy kosmicznej, która odpowiedzialna jest m.in. za prowadzenie badań naukowych oraz konstrukcję nowych statków dla naszej floty.

W grze pojawiła się też opcja podboju kolejnych terytoriów, zdobywanych w toku walk z okupującymi je frakcjami – od niewielkich grup rebeliantów po potężne oddziały Ligi Gemini. Wśród pozostałych zmian na czoło wysuwa się znacznie większe zróżnicowanie świata, dostępnych rodzajów statków oraz możliwych do opracowania broni i ulepszeń. Rozbudowano także i nieco lepiej zbalansowano model rozwoju klas i umiejętności, system reputacji oraz opcje dyplomatyczne.

Oprawa Starpoint Gemini Warlords również doczekała się szeregu ulepszeń, takich jak nowe efekty graficzne i bardziej realistyczny model fizyczny, a całość współpracuje wyłącznie z 64-bitowymi systemami operacyjnymi. Podobnie jak w pierwowzorze, zabawa może toczyć się w dwu różnych wariantach. W trybie kampanii zajmujemy się przede wszystkim głównym wątkiem fabularnym, wzbogaconym o szereg zadań dodatkowych i misji freelancerskich. W trybie Free-roam zrezygnowano z misji głównych kampanii, pozostawiając graczom pełną swobodę rozgrywki oraz możliwość wykonywania niezwykle licznych zadań pobocznych.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, 10 GB HDD, Windows 7 64-bit

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://bt01.nnm-club.cc:2710/00cdc8d6f85b29cc89134ff9c4b3749
  • http://bt01.nnm-club.info:2710/00cdc8d6f85b29cc89134ff9c4b37
  • http://retracker.local/announce.php?size=9567213186&comment=

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2018 Extorrentyorg.pl