Programy / Bezpieczeństwo
Malwarebytes Anti-Malware 3.4.5.2467 Premium (x32/x64)[PL][Keygen]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2018-04-22 06:32:31
Rozmiar: 69.75 MB
Ostat. aktualizacja:
2018-05-27 08:50:26
Seedów: 34
Peerów: 0


Komentarze: 1

[Request]

Malwarebytes Anti-Malware to nieco nietypowe oprogramowanie zabezpieczające pozwalające na wykrycie i usunięcie różnego rodzaju złośliwego oprogramowania. Dzięki niemu pozbędziemy się z komputera wirusów, robaków, trojanów, rootkitów, dialerów i oprogramowania szpiegującego. Może on stanowić dodatek do już używanego oprogramowania innej firmy.

Aplikacja jest nietypowa ze względu na to, że nie stanowi „typowego antywirusa”. Jest to samodzielny skaner, który w wersji rozszerzonej monitoruje używane pliki i przeglądane strony internetowe. Oprogramowanie to jest przydatne przede wszystkim w sytuacji, gdy inne antywirusy zawodzą, lub gdy nie mamy pewności, czy nasz komputer jest czysty. Dzięki Malwarebytes Anti-Malware wykryjemy wtedy zawirusowane pliki, oprogramowanie szpiegujące, a także potencjalnie niechciane aplikacje (tzw. PUP). Z programu możemy korzystać nawet posiadając inny, kompletny zestaw ochronny. Stanowi on uzupełnienie ochrony uruchamiane np. tylko na wyraźne polecenie użytkownika.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Oferuje kilka typów skanowania, w tym skanowanie szybkie i obszarów wyznaczonych przez użytkownika. MBAM sprawdza nie tylko pliki, ale również dane przeglądarek i rejestr systemowy, co pozwala mu usuwać nawet ukryte zagrożenia. Program codziennie aktualizuje sygnatury wirusów, jego ustawienia pozwalają na wykluczanie ze skanowania określonych obszarów na dysku i stron internetowych. Dostępny jest także rozbudowany harmonogram zadań, w którym można ustalić zautomatyzowane zadanie jak aktualizacje i skanowania wykonywane w tle. W razie potrzeby możliwe jest zablokowanie dostępu do programu za pomocą hasła.


Homepage: https://pl.malwarebytes.org/antimalware/premium/

Screeny:

https://s19.postimg.cc/gyw3gqvz7/Screen.png

https://s19.postimg.cc/5mjhyzi5f/Screen1.png

https://s19.postimg.cc/q7y9qjzmr/Screen2.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • http://tracker.vanitycore.co:6969/announce
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
  • udp://shadowshq.eddie4.nl:6969/announce
  • http://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • http://mgtracker.org:6969/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1

Dodał: rogal924 Data: 2018-05-05 16:52:16

NIE DZIAŁA POPRAWNIE TZN. PRZEZ PATCHA PROGRAM JEST W WERSJI PRO TYLKO KILKA MINUT, POTEM PRZECHODZI W WERSJĘ FREE

1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2018 Extorrentyorg.pl